questions icon

Sektör faaliyetlerinizi
dijital pazarda destekleyin

Hiç bir maliyete karışmadan, dijital olarak sorularınızı binlerce öğrenciye ulaştırın. Baskılı ürün satışlarınızı dijital hareketliliğiniz ile destekleyin.

sources icon

Soru Kalitenizi Gösterin
Markanızı ön plana çıkarın

Karınca’da yer alan sorularınız ile öğrencilere ulaşın. Markanızı dijital olarak büyütün. Soru kaynakları arasında yerinizi alın.

economic level icon

Sorularınız ile Karınca’da
ekstra gelir kazanın

Karınca’da yayınlanan sorularınızın kalitesi ile reel sektörde ki büyümenizi destekleyin. Karınca'da çözüm başına ekstra para kazanmaya başlayın.

Karınca'ya Katılın

Karınca Ekibi olarak, sizinle gerçekleştirebileceğimiz çalışmalar için sabırsızlanıyoruz.Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın, ekibimiz hızlıca size dönüş yapsın.

İletişim Formu

Yayınevleri

Karınca ile birlikte çalışan yayınevlerinin yorumlarına gözat.

asrin a.

Soru çözmek için taşıdığım çanta artık o kadar ağırlaşmıştı ki... Karınca'yı indirdiğimden beri sadece telefonum şarj aletini ve bazı dersler de soru çözerken kullandığım not defterimi çanta da taşıyorum. Test sonuçlarımı hemen görmek bir harika.

Asrın A.

Eşit Ağırlık Bölümü

Deniz A.

Her dersten hangi konuya odaklanmam, diğer arkadaşların hangi konularda en fazla soru çözdüğünü bilmem ya da gözden kaçırdığım konuları takip etmem imkansızdı. Zaten çok yoğun olan bir baskı var. Karınca'nın bunları benim yerime tutması ve tek bir butona tıklayarak bunlara ulaşabiliyor olmayı anlatamam.

Deniz V.

Sayısal Bölümü

Edanur A.

Özellikle TYT Türkçe çalışırken nasıl rahatladığımı anlatamam. Arabayla seyahat ederken, okula giderken serviste, hatta kafe de arkadaşlarımı beklerken hemen Karınca'yı açıp test çözme rahatlığıyla çalışıyorum.

Edanur K.

Sayısal Bölümü

Karınca Kimdir

Karınca, üniversiteye hazırlanma sürecinde toplumsal başarıyı büyütmek için çabalayan tasarımcı, yazılımcı ve eğitmenlerden oluşur. Ekibimizin tamamı, eğitim planlamasında öğrencilerin mobil yol arkadaşıdır. Karınca ile, gelecek hedefi için bir adım öne çıkmak isteyen öğrenciler için seçenekler üretip, hazırlanma maliyetlerini 10 kata kadar düşürmeyi hedefliyoruz.