questions icon

Çocuğunuzun en büyük
soru kaynağı cebinde

Çocuğunuzun bir sürü kitaba, büyük çantalara ihtiyacı yok. Karınca’da öğretmen, yayınevi ve dershaneler tarafından hazırlanan soru kaynaklarına istediği zaman ulaşabilir.

sources icon

Zengin eğitimci kaynağı
kaliteli, yeni nesil sorular

Geniş eğitimci ağının katkısıyla hazırlanmış, yeni nesil sınav sistemine uygun, öğrencinin hazırlanma sürecinde pek çok alternatif sunan; pratik ve ulaşabilabilir test kaynakları.

economic level icon

Üniversiteye hazırlıkta
ekonomik yöntem

Çocuğunuza fırsat tanıyın. Bir kaç kahve fiyatına, ekonomik yöntemle soru kaynaklarına ulaşmasını sağlayın. Hazırlanma maliyetini minimuma düşürün.

Sana Ulaşalım

Karıncanın çocuğunuza sağladığı faydaları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.İletişim bilgilerinizi bırakın, ekibimiz size ulaşıp, Karınca hakkında bilgi versin.

İletişim Formu

Velilerden

Velilerin Karınca hakkında ki yorumlarının bir kaçına gözat.

asrin a.

Soru çözmek için taşıdığım çanta artık o kadar ağırlaşmıştı ki... Karınca'yı indirdiğimden beri sadece telefonum şarj aletini ve bazı dersler de soru çözerken kullandığım not defterimi çanta da taşıyorum. Test sonuçlarımı hemen görmek bir harika.

Sıla A.

Coğrafya Eğitmeni

Deniz A.

Her dersten hangi konuya odaklanmam, diğer arkadaşların hangi konularda en fazla soru çözdüğünü bilmem ya da gözden kaçırdığım konuları takip etmem imkansızdı. Zaten çok yoğun olan bir baskı var. Karınca'nın bunları benim yerime tutması ve tek bir butona tıklayarak bunlara ulaşabiliyor olmayı anlatamam.

Selim C.

Matematik Eğitmeni

Edanur A.

Özellikle TYT Türkçe çalışırken nasıl rahatladığımı anlatamam. Arabayla seyahat ederken, okula giderken serviste, hatta kafe de arkadaşlarımı beklerken hemen Karınca'yı açıp test çözme rahatlığıyla çalışıyorum.

Burcu E.

Matematik Eğitmeni

Karınca Kimdir

Karınca, üniversiteye hazırlanma sürecinde toplumsal başarıyı büyütmek için çabalayan tasarımcı, yazılımcı ve eğitmenlerden oluşur. Ekibimizin tamamı, eğitim planlamasında öğrencilerin mobil yol arkadaşıdır. Karınca ile, gelecek hedefi için bir adım öne çıkmak isteyen öğrenciler için seçenekler üretip, hazırlanma maliyetlerini 10 kata kadar düşürmeyi hedefliyoruz.