Merak Ettikleriniz

Sıkça Sorulan Sorular

Karınca, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için en kolay ve pratik test çözme uygulamasıdır. TYT ve AYT sınavına hazırlanan bütün öğrencilerin kullanımına açıktır.
Evet. Telefonuna Karınca’yı indir, üyelik adımlarını tamamla ve hemen kullanmaya / denemeye başla.
Toplumsal başarıyı büyütmek istiyoruz. Bunun için durmadan çalışan bir ekibimiz var. Düzenli, kaliteli test içeriği oluşturabilmek ve bu hizmeti büyütmek için ücretli üyeliklerimiz var. İstersen Karınca’yı ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin ya da premium üye olarak bu başarıyı sürdürmemize katkı sağlayabilirsin.

Yeni Nesil Test Soruları Çöz
Büyük bir özenle; öğretmenler, yayınevleri ve kurumlardan bir araya getirdiğimiz yenil nesil sınav sorularıyla, seni üniversite sınavına güçlü bir altyapı ile hazırlıyoruz.

TYT ve AYT Konularında Test Çöz
Karınca’da TYT ve AYT sınavına hazırlık için en iyi testleri bir araya topladık. İstediğin zaman, istediğin yerden bu konularda çalışabilirsin.

Deneme Sınavı Çöz
Hemen Karınca uygulamasına girip TYT ya da AYT deneme sınavı başlatabilirsin. Üstelik sonuçlarını da hemen görüntüleyebilir ve istediğin zaman bu sınav sonuçlarına ulaşabilirsin.

İstatistik ve Değerlendirmeleri İncele
En fazla yanlış yaptığın konudan en az çalıştığın konulara, diğer öğrencilerin en fazla odaklandığı testlere, doğru / yanlış çözme istatistiklerine kadar pek çok konuyu incelersin. Kötü sürprizlerle karşılaşmazsın.

Karınca’yı açtığında, ekranın altında yer alan “Test” butonuna tıkla, test seçeneğini belirle ve hemen çalışmaya başla.
Toplumsal başarıyı büyütmek istiyoruz. Bu hedefle bütün öğrenciler Karınca’da test çözebilir, lakin premium üyeler daha fazla ayrıcalığa ulaşabilir.
Evet çözebilirsin. Karınca’yı aç, ekranın altında yer alan “Test” butonuna tıkla ve deneme sınavı seçeneğiyle çalışmaya başla.
Karınca’da yer alan soruları alanında uzman eğitmenler, yayınevleri ve kurumlar hazırlamaktadır. İstersen çözdüğün her sorunun kaynağını inceleyebilirsin. Soru çözme ekranına geldiğinde üst bantta info butonunu göreceksin. Tıklayıp soru kaynağına dair bilgi edinebilirsin.
Karıncayı aç, profil alanına git, “Üyelik Paketleri” alanına tıkla ve istediğin üyelik paketini Google Play ya da Itunes Store güvencesiyle satın al.
Bu satın aldığınız üyelik paketine göre değişmektedir. Avantajlı Dönemlik üyelik paketi 30 Haziran 2021’de biter. Aylık üyelik paketleri ise her ay yenilenmeye devam eder.
Üyeliğinizi satın almayı gerçekleştirdiğiniz Google Play ya da Itunes Store üzerinden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İade ve İptal Politikası ve süreçleri tamamen bu ödeme yöntemlerince belirlenmektedir.
Karınca üyeliği için tek ödeme yöntemi online ödemedir. Karınca uygulamasını açın, profil alanına gidin ve “Üyelik Paketleri” sekmesine tıklayıp, istediğiniz üyelik için satın alma sürecini tamamlayın.
Karınca seninle iletişim kurmaya ve karşılaştığın her türlü sorun da sana yardımcı olmaya niyetli bir ekipten oluşur. Her zaman bize destek@karincahazirlik.com adresi üzerinden ulaşabilirsin.
Pandemi geçtikten sonra neden olmasın 😊

Karınca'yı İndir

Hemen indir ve ücretsiz kullanmaya başla. Hayalini geliştirmek için bir kaç kahve parasına premium üyelik ayrıcalıklarına eriş.