questions icon

İstediğin Zaman
İstediğin Kadar

Özel ders, kurum, kurs merkezi, yönetici gibi etkenleri düşünme. Boş zamanlarını planla, test soruları hazırla, ekstra gelir kazan!

sources icon

Yetkinliğini Göster
Yeni Nesil Sorular Üret

Kendi alanında ne kadar yetkin olduğunu göster. Yeni nesil sorular hazırla, kendini sürekli geliştir. Binlerce öğrenciye sorularınla ulaş.

economic level icon

Sosyal Fayda İçin
Bir Adım Öne Çık

Türkiye’nin her yerinden on binlerce öğrenciye destek ol. Öğrenciler için ekonomik ve ulaşılabilir bir hazırlık sürecine katıl. Toplumsal başarıyı büyüt.

Karınca ile başarıyı büyüt

Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için test soruları hazırla,extra gelir kazan. Yetkinliğini gösterdiğin soruları on binlerce öğrenciye Karınca ile ulaştır. Hep birlikte toplumsal başarıyı büyütelim.

Başvur

Eğitmenlerden

Karınca'da soru hazırlayan eğitmenlerden birkaçının yorumuna gözat.

asrin a.

Soru çözmek için taşıdığım çanta artık o kadar ağırlaşmıştı ki... Karınca'yı indirdiğimden beri sadece telefonum şarj aletini ve bazı dersler de soru çözerken kullandığım not defterimi çanta da taşıyorum. Test sonuçlarımı hemen görmek bir harika.

Sıla A.

Coğrafya Eğitmeni

Deniz A.

Her dersten hangi konuya odaklanmam, diğer arkadaşların hangi konularda en fazla soru çözdüğünü bilmem ya da gözden kaçırdığım konuları takip etmem imkansızdı. Zaten çok yoğun olan bir baskı var. Karınca'nın bunları benim yerime tutması ve tek bir butona tıklayarak bunlara ulaşabiliyor olmayı anlatamam.

Selim C.

Matematik Eğitmeni

Edanur A.

Özellikle TYT Türkçe çalışırken nasıl rahatladığımı anlatamam. Arabayla seyahat ederken, okula giderken serviste, hatta kafe de arkadaşlarımı beklerken hemen Karınca'yı açıp test çözme rahatlığıyla çalışıyorum.

Burcu E.

Matematik Eğitmeni

Karınca Kimdir

Karınca, üniversiteye hazırlanma sürecinde toplumsal başarıyı büyütmek için çabalayan tasarımcı, yazılımcı ve eğitmenlerden oluşur. Ekibimizin tamamı, eğitim planlamasında öğrencilerin mobil yol arkadaşıdır. Karınca ile, gelecek hedefi için bir adım öne çıkmak isteyen öğrenciler için seçenekler üretip, hazırlanma maliyetlerini 10 kata kadar düşürmeyi hedefliyoruz.